PostWysłany: Nie 12:14, 18 Maj 2008 Powrót do góry

Dołączył: 09 Sie 2007

Posty: 2695

Pomógł: 27 razy
Skąd: Szymbark

Szkoda słów - tak można podsumować dzisiejszy mecz w wykonaniu naszych piłkarzy. Pomimo prowadzenia 30 minut przed końcem meczu 5:2 rywale zdołali wyrównać. Niestety mamy bardzo radosny zespół w którym każdy chce strzelać bramki - a gdzie taktyka?? Przy tak wysokim prowadzeniu wystarczyło spokojnie wybijać piłeczkę do przodu lub ewentualnie starać się przytrzymać na połowie przeciwnika. Niestety większość graczy ze środka pola zaczęła polować na bramki zostawiając dosyć niepewnie grającą obronę ( w każdym meczu inną ) z 6-7 piłkarzami rywala. Za tydzień mecz w Moszczenicy - miejmy nadzieję że będzie chociaż pełna jedenastka bo dzisiaj po opuszczeniu boiska przez Artura zostaliśmy na placu gry w 10. Podziękujmy zatem wszystkim tym którzy olali zespół ciepłym......

Ostatnio zmieniony przez Jammasters dnia Nie 19:47, 18 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
JARO663
Prezes
PostWysłany: Pon 11:44, 19 Maj 2008 Powrót do góry
Prezes

Dołączył: 23 Sie 2007

Posty: 564

jm mam nadzieje ze nie masz mnie na mysli... ja przyszedlem na trening i powiedzialem ze nie bede gral. trzeba tu zapytac mariusza h. czemu go nie bylo??

Matik
PostWysłany: Pon 14:53, 19 Maj 2008 Powrót do góry

Dołączył: 12 Kwi 2008

Posty: 93

szkoda że tylko remis obrona była do kitu brakowało wam bocznych obrońców oni sobie gdzieś tam biegali zamiast pilnować swojego zawodnika szkoda

Arturinho
Wyjadacz
PostWysłany: Pon 16:02, 19 Maj 2008 Powrót do góry
Wyjadacz

Dołączył: 11 Sie 2007

Posty: 154

juz zaluje ze zagralem w sobote!!! Troche głupio stracone bramki i rzeczywiscie trzeba było tylko przytrzymac pilke i bylo by ok. A tak to znowu strata punktów i oczywiście zaczynają siękłopoty ze składem....

Jammasters
PostWysłany: Pon 17:03, 19 Maj 2008 Powrót do góry

Posty: 2695

JARO663 napisał:

Jak się zdecydowałeś grać to trzeba by sezon dograć do końca bo się stawiało na Ciebie nie na innych chłopaków. Teraz odeszłeś jak nie idzie zasłaniając się jakąś kontuzją w którą i tak nikt nie wierzy ( nie moje zdanie tylko wszystkich) a pozatym słyszałem że dzwonili do Ciebie i miałeś być i zagrać przynajmniej 30 minut więc ? W sumie róbta co chceta - ja przyszedłem chory zagrać choc bardzo nie chciałem to musiałem 90 minut smarzyć się na pieprzonym upale bo nawet 11 po przerwie nie było. Zaczyna się zawsze pięknie a kończy jak zawsze.

Ja też - niema o czym nawet dyskutować.

A co do reszty to przyjdzcie na przedostatni mecz w sezonie bo beda kłopoty z zebraniem 11. Wyżyk też podobno zrezygnował !!!

JARO663
Prezes
PostWysłany: Pon 17:56, 19 Maj 2008 Powrót do góry
Prezes

Posty: 564

wkurza mnie pare spraw ktore zostaly wprowadzone... powiedz mi czemu zostalem usuniety z kapitana??
czorny wolal oddac opske np szczepanowi, sam ja wziol i co??!! na meczu nie odzywa sie ani slowa... zamiast powiedziec cos ,zwrocic uwage bo to w jakis sposob zawsze dziala na sedziego.

Jammasters
PostWysłany: Pon 22:34, 19 Maj 2008 Powrót do góry

Posty: 2695

Niewiem - nie interesuję się takimi rzeczami. Ty się odzywałeś to prawda ale na to wychodziło że cię tylko kartkowali równo Confused Wez sie zmobilizuj na niedzielę i wygrywamy wkońcu coś bo wstyd !!!