PostWysłany: Nie 12:46, 20 Wrz 2009 Powrót do góry

Dołączył: 09 Sie 2007

Posty: 2695

Pomógł: 27 razy
Skąd: Szymbark

W piękne niedzielne popołudnie został rozegrany ekscytujący mecz miedzy drużynami Szymbarku i Brunar. Już w 3 minucie meczu gospodarze mogli uzyskać prowadzenie. Po sytuacyjnym strzale Bartka Cetnarowskiego piłka wylądowała na poprzeczce bramkarza gości Miłosza Święsa. W 20 minucie doszło do groźnego faulu po którym boisko niestety musiał opuścic Michał Szczepanik. Od tej minuty coraz częsciej w posiadaniu piłki byli goście którzy byli blisko uzyskania prowadzenia po strzałach Daniela Drąga i Łukasza Matuły odpowiednio w 25 i 28 minucie meczu. Co nie udało sie wyżej wymienionym piłkarzom udało się Rafałowi Święsowi który po składnej akcji całego zespołu umieścił z 10 metrów piłkę w siatce Czochóra. Minutę później był już remis - uradowani po zdobyciu bramki goście zapomnieli że mecz toczy się dalej i zastój obrony Brunar sprytnie wykorzystał Marcin Szura. Mimo wyrównanej gry gospodarze mogli schodzić na przerwę w lepszych humorach jednak strzał Dawida Grzesiaka w 35 min. znów wylądował na poprzeczce bramkarza gości. 10 Minut po rozpoczęciu drugiej połowy w sytuacji sam na sam znalazł się nasz najskuteczniejszy napastnik naszej drużyny Marcin Szura strzelając pewnie drugą bramke w tym meczu. Mecz z każdą minutą stawał się coraz ciekawszy - w 60 minucie po strzale z główki Grzegorza Matuły z trudem piłkę wybił Czochór. W odpowiedzi ładny drybling Szury i piłka o metr mija bramkę gości. 5 minut pozniej znów Grzegorz Matuła i piłkę z lini bramkowej szczęsliwie wybija Hajduk. Goście byli jeszcze dwukrotnie bliscy wyrównania jednak w 75 minucie minimalnie piłkę nad poprzeczką przeniósł Miłosz Matuła a 3 minuty pożniej poraz 3 spudłował jego kuzyn Grzegorz . Gdy wydawało się że drużyna Szymbarku znów może stracić punkty w ostatnich minutach waleczny Dawid Zastępa pięknie wyłuskał piłkę obrońcy poczym na całym ,,gazie" wbiegł w pole karne gdzie został faulowany. Jedenastkę na bramkę zamienił niezawodny w takich sytuacjach Dawid Grzesiak zdobywając swoją 6 bramkę w tym sezonie. Cieszy kolejne zwycięstwo i zainkasowane 3pkt bo przeciwnik do łatwych nie należał i napewno w rewanżu bedzie o wiele trudniej o dobry wynik.

Post został pochwalony 1 raz

Ostatnio zmieniony przez Jammasters dnia Pon 18:09, 21 Wrz 2009, w całości zmieniany 5 razy