PostWysłany: Wto 20:23, 11 Sie 2009 Powrót do góry

Dołączył: 09 Sie 2007

Posty: 2695

Pomógł: 27 razy
Skąd: Szymbark

Niestety w drugim swoim spotkaniu piłkarze Szymbarku ulegli na boisku w Bobowej 3:2. Wszystko zaczęło się po myśli naszych piłkarzy. Już w 3 minucie gry w zamieszaniu podbramkowym najlepiej odnalazł sie Marcin Szura skierowując z kilku metrów piłke do siatki rywali. Do przerwy wynik się nie zmienił a widowisko mozna było śmiało nazwać mizernym. Druga połowa była dużo ciekawsza. Niestety minute po pierwszym gwizdku arbitra doszło do wyrównania. Niefrasobliwośc dwóch najbardziej doświadczonych obrońców Szymbarku w łatwy sposób wykorzystał napastnik rywala. W 68 minucie piękną solową akcją popisal się Artur Grzesiak który w pięknym stylu minął stopera gospodarzy a ten ratując zespół przed utratą gola w brzydki sposób sfaulował naszego asa. Jedenastke na gola zamienił jego brat Dawid. Gdy wydawało się że wynik uda sie dowieść do domu w 80 minucie świerzo wprowadzony Michał Piszczek sfaulował rywala w polu karnym. Od tej minuty na boisku była bardzo nerwowa atmosfera. Gospodarze idąc za ciosem raz za razem atakowali bramke Czochóra. W 85 minucie jeszcze sprzyjało nam szczęscie gdy zawodnik z kilku metrów strzałem głową uderzył w poprzeczkę niestety brakło go w ostatniej minucie meczu. Bardzo ładne dosrodkowanie z lewej strony boiska na wprost nabiegającego napastnika gospodarzy zakończyło się celnym strzałem głowką z 5 metrów. Mimo rozpaczliwie interweniującego Czochóra piłka znalazła drogę do siatki. Najsłabszym elementem widowiska sędzia główny który minął się z powołanie i gwizdał co i jak chciał.

Ostatnio zmieniony przez Jammasters dnia Pon 11:06, 24 Sie 2009, w całości zmieniany 4 razy

Pomógł: 3 razy

szkoda szkoda bo punkty uciekają ,mysle ze wynik nastepnego spotkania bedzie korzystny dla naszych szymbarskich orłów

shagi
PostWysłany: Nie 21:53, 16 Sie 2009 Powrót do góry

Dołączył: 10 Sie 2007

Posty: 381

szkoda szkoda ale mecz i tak dobry, w każdym spotkaniu padają bramki a to mam nadzieje dobry zwiastun kolejnych spotkań.

Jammasters
PostWysłany: Nie 23:50, 16 Sie 2009 Powrót do góry

Posty: 2695

Moim zdaniem bedzie coraz ciężej obym sie mylił. Przy ostatniej bramce obrone usnęła. Czułem że bedzie gol odpuscili nikt nikogo nie pokrył a był czas na to bo wrzutka była z wolnego. Nic szkoda punktów na własne życzenie...

JARO663
Prezes
PostWysłany: Pon 11:27, 17 Sie 2009 Powrót do góry
Prezes

Dołączył: 23 Sie 2007

Posty: 564

Szkoda tych punktow bo wydaje mi sie ze zasluzylismy przynajmniej na 1 pkt. , wczoraj sedzia dal popis na calej lini a to co zrobil juz pod koniec meczu gwizdajac karnego ( faul owszem byl ale przed polem karnym) i faul po ktorym druzyna Bobowej strzelila bramke na 3:2 to byly poprostu jaja!!!
Prace arbitra mozna podsumowac w jeden sposob, zaraz po meczu kpt Bobowej poszedl do szatni sedziego i wreczyl im butelke Alkoholu.
Juz chyba taka sytuacja daje duzo do myslenia...

Ostatnio zmieniony przez JARO663 dnia Pon 11:30, 17 Sie 2009, w całości zmieniany 1 raz
Jammasters
PostWysłany: Pon 11:32, 17 Sie 2009 Powrót do góry

Posty: 2695

Prawda sedzia nie wiedzial po co tam na boisko wlazł. Faule nie w tą strone auty ktorych nie było. Karne za faule poza linia pola karnego a wolne za faule w polu kranym. Wszystko mu się pokielbasiło a na koniec wygwizdał Szymbark całkowicie. Za takie sedziowanie bułka z kiełbasą toruńską i bilet na pociąg. Nic wiecej sie nie nalezy...

JARO663
Prezes
PostWysłany: Pon 11:34, 17 Sie 2009 Powrót do góry
Prezes

Posty: 564

jammasters zapomniales o jednym... Jedna rzecz to mu sie naprawde nalezala soczysty kopniak w DUPE on nas wszystkich!!!

Jammasters
PostWysłany: Pon 11:36, 17 Sie 2009 Powrót do góry

Posty: 2695

Szkoda buta na trutnia. Za tydzień mecz prawdy z Strozówka hehe.

piszczu7
Najsłabsze Ogniwo
PostWysłany: Pon 14:29, 17 Sie 2009 Powrót do góry

Dołączył: 18 Wrz 2008

Posty: 6

no sedzia strasznie nas przekrecil chlopaki grali fantastycznie bravo dla nich ja jedynie moge przeprosic ze zrobilem tego karnego chociaz byl watpliwy no ale coz bobowa dostala od ropy to zeby sie nie skompromitowac dali w lape i wygrali jestem ciekaw co to za flaszke dostal mam nadzieje ze mial po niej sraczke:D

JARO663
Prezes
PostWysłany: Pon 21:21, 17 Sie 2009 Powrót do góry
Prezes

Posty: 564

piszczu przegrywamy i wygrywamy razem...

wojtinho
PostWysłany: Wto 14:05, 18 Sie 2009 Powrót do góry

Dołączył: 13 Sie 2007

Posty: 72

Skąd: sz

szkoda gadac taki koles to powinien sracze w bobowej sprzatac na stadionie a nie z gwizdkiem w reku latac

Arturinho
Wyjadacz
PostWysłany: Wto 14:33, 18 Sie 2009 Powrót do góry
Wyjadacz

Dołączył: 11 Sie 2007

Posty: 154

on szukał tego karnego dla bobowej i w końcu znalazł...tylko on go widzial... przez takiego gościa tracimy pkt na które zasłużyliśmy... ale trudno trzeba grac dalej i obyśmy uz na takiego nie trafili

JARO663
Prezes
PostWysłany: Śro 9:52, 19 Sie 2009 Powrót do góry
Prezes

Posty: 564

Teraz trzeba juz zapomniec o meczu z Bobowa, przed nami bardzo wazny mecz ze Struzowka ktory musi przynajmniej zremisowac. Jestem pewny ze jesli wszyscy beda gotowi na 100% (m.i. bez kaca!!!) do meczu to wygramy go

Ostatnio zmieniony przez JARO663 dnia Śro 9:54, 19 Sie 2009, w całości zmieniany 1 raz
Arturinho
Wyjadacz
PostWysłany: Czw 14:55, 20 Sie 2009 Powrót do góry
Wyjadacz

Posty: 154

Jaro co ty mówisz jedziemy do Gorlic po 3 pkt i zaden inny wynik niz zwycięstwo nie wchodzi w gre... napewno latwo nie bedzie ale myśle ze damy rade..

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sport Szymbark Strona Główna -> LKS Szymbark-Klasa A Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Powered by phpBB :: phore theme by Kisioł. Bearshare