PostWysłany: Sob 16:39, 08 Sie 2009 Powrót do góry

Dołączył: 09 Sie 2007

Posty: 2695

Pomógł: 27 razy
Skąd: Szymbark

W niedzielnym meczu spotkały sie druzyny reprezentujące podobne umiejetnosci piłkarskie. Dla Szymbarku po kilku latach był to pierwszy mecz w A klasie. W 22 min gry padło pierwsze trafienie dla gości. Po błędzie naszej obrony piłkę w krótki róg umieścił G.Plata. Miejscowi szybko ruszyli do odrabiania strat. W 35 minucie po indywidualnej akcji w polu kranym został nieprzepisowo zatrzymany Artur Grzesiak. Jedenastke na bramkę zamienił jego brat Dawid. Po przerwie wzrosła przewaga miejscowych efektem czego był samobójczy gol Tuczyńskiego z Nawojowej a następnie bramka zdobyta przez nowo pozyskanego zawodnika Szurę. W nerwowej końcówce gosciom udało sie strzelic jeszcze jedną bramkę lecz było to za mało na wywiezienie chociaż 1pkt z Beniaminka A-klasy. Serdecznie gratulujemy postawy i 3pkt.

Ostatnio zmieniony przez Jammasters dnia Nie 19:51, 16 Sie 2009, w całości zmieniany 4 razy

Skąd: Kałuży 1

Nawet eksperci "Przeglądu Sportowego" nie przewidzieli takiego wyniku, według ich prognoz drużyna z Szymbarku swoje pierwsze punkty miała zdobywać po około dwóch trzech kolejkach.Tego typu prognozy opierali na fakcie istnej burzy kadrowej dokonanej w tzw "okienku transferowym" (np przejście byłej już gwiazdy "Ropy" Michała P.). Czyżby zespół Szymbarku miał by być "czarnym koniem" rozgrywek???

Post został pochwalony 1 raz
Jammasters
PostWysłany: Wto 17:37, 11 Sie 2009 Powrót do góry

Posty: 2695

Michał P. to wspore wzmocnienie szczególnie w napasci. Kilka lat treningów w Chicago Fire napewno zaowocuje efektownymi indywidualnymi akcjami i pięknymi bramkami. Jak narazie jest bardzo dobrze i trzeba się porządnie zastanowić przed okienkiem w sts bo stawiajac na naszych asów można wygrać niemałe pieniądze...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sport Szymbark Strona Główna -> LKS Szymbark-Klasa A Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Powered by phpBB :: phore theme by Kisioł. Bearshare